Hello Kitty
Juguete Pack X2 Hello Kitty And Friends Hello Kitty Pizza Y Keroppi Pretzel | Shopstar
Precio: S/ 27.90
Prueba buscando otros productos en:
Historial de precios
Fecha
25 May
Precio
S/ 27.90
Juguete Pack X2 Hello Kitty And Friends Hello Kitty Pizza Y Keroppi Pretzel | Shopstar
S/ 27.90
Características técnicas
| Alto | 15 cm |
|---|---|
| Peso | 0.08 kg |
| Marca | Hello kitty |
| Ancho | 6 cm |
| Color | Multicolor |
| Lavable | No |
|---|---|
| Sonidos | No |
| Material | Plástico |
| Nomenclatura | Pack x2 fig hellokitty hello m y keroppi |
| Observaciones | 2 figuras |
| Alto | 15 cm |
|---|---|
| Peso | 0.08 kg |
| Marca | Hello kitty |
| Ancho | 6 cm |
| Color | Multicolor |
Prueba buscando otros productos en:
Productos relacionados
Hello Kitty
Pack x6 Figuras Hello Kitty and Friends
S/ 119.90
Hello Kitty
Pack x6 Figuras Hello Kitty and Friends
S/ 119.90
Hello Kitty
Pack x8 Figuras Hello Kitty and Friends
S/ 189.90
Hello Kitty
Pack X8 Figuras Hello ty And Friends HELLO KITTY
S/ 119.90
Hello Kitty
Figuras HELLO KITTY and Friends Pack 6un HKT0143
S/ 99.90
Hello Kitty
Figura Hello Kitty and Friends 10cm
S/ 41.93
Hello Kitty
Peluche Hello Kitty and Friends 45cm
S/ 189.90
Hello Kitty
Peluche Hello Kitty and Friends 20cm
S/ 69.90
Hello Kitty&Friends
Peluche Aromático Sorpresa Hello Kitty And Friends 12Cm
S/ 19.90
Hello Kitty&Friends
Pack X6 Figuras Hello Kitty&Friends
S/ 59.90
Hello Kitty
Figuras BLDR Hello Kitty and Friends Cinnamoroll
S/ 69.00
Hello Kitty&Friends
Pack X2 Fig Melody Y Kuromi Sv
S/ 29.90






